O nas

Strona crps.com.pl nie jest związana z żadnym producentem leków, lekarzem lub terapeutą. Tworzą ją ludzie, którzy mają doświadczenie z CRPS lub są ich najbliższymi.

Chcemy, by to miejsce stało się tablicą informacyjną, miejscem dzielenia informacji oraz kierunkowskazem, dla wszystkich, którzy walczą z CRPS.

Kiedy w roku 2019, po kilku miesiącach błędnych diagnoz i bolesnych, czasochłonnych oraz nieskutecznych terapiach moja córka w opiniach lekarskich została zaklasyfikowana jako pacjent prawdopodobnie symulujący ból, i gdy zostaliśmy nakierowani na CRPS rozpoczęliśmy długą drogę poszukiwania informacji, lekarzy i środków. Jesteśmy na początku drogi leczenia i mamy nadzieje, że za jakiś czas umieścimy wpisy na nowej stronie „Udało się wygrać”! Na razie jednak walczymy sami, ale mam nadzieję, że (między innymi) dzięki tej stronie uda się nam to zmienić.

Mam kilka marzeń:

  1. marzę, że uda się zwiększyć świadomość wsród lekarzy i terapeutów czym jest CRPS (zwany też niezbyt właściwie zespołem Sudeka) i oszczędzimy osobom dotkniętym nie tylko kontaktu z lekarzami, którzy o czymś takim jak CRPS nigdy nie słyszeli lub, którzy skierują cierpiących na leczenie psychiatryczne, gdyż ich zdaniem udają….
  2. marzę, że uda nam się stworzyć miejsce wymiany informacji. Brak wiedzy o przebiegu, leczeniu i indywidualnych doświadczeniach jest wielkim problemem …
  3. marzę, że poprzez publikację Waszych historii oraz przydatnych informacji pomożemy komuś….
  4. marzę, że CRPS zostanie przez organy rentowe, nauczycieli i pracodawców uznany za równy z chorobami, które ograniczają możliwości osób nim dotkniętych …
  5. marzę, że zwiększymy świadomość społeczną odnośnie CRPS …
  6. marzę, że uda nam się samo zorganizować, tak, by pomoc którą będziemy mogli sobie nawzajem świadczyć była nie tylko „dobrym słowem” lecz także konkretną pomocą …

Niniejsza strona prowadzona jest prywatnie, przez rodziców dziecka dotkniętego CRPS. Publikujemy na niej tylko te informacje, które zdobyliśmy sami oraz które zostały nam dobrowolnie przekazane.

Ponieważ obowiązuje RODO …

Administratorem strony jest Marek Różycki z adresem do korespondencji Rybnicka 43, 43-190 Mikołów.

Tel. +48 607 268 497 mail: adr@adr.edu.pl

Każdy, kto poda nam swoje dane robi to dobrowolnie w celu nawiązania kontaktu. Na pewno nie będziemy przekazanych danych udostępniać innym osobom.

Jeśli uznacie, że chcecie przekazane nam dane zmienić lub wykreślić należy taką konieczność przekazać nam pisemnie.

Informuje, że dopuszczam komentarze umieszczane na stronie, gdy:

  • dotyczą merytoryki
  • nie są agitacją polityczną lub reklamą
  • nie zawierają treści uznawanych za obraźliwe

Komentarze nie spełniające powyższych wymagań będą bezlitośnie usuwane.

Zapraszam wszystkich którzy mają doświadczenie z CRPS do współpracy.

Marek Różycki